Sherry a Vino Malaga


Nejprodávanější

Koktejly Sherry & Malaga
CHOCOLATE EYES
CHOCOLATE EYES Sametová chuť s temným pohledem vás nechají proniknout do záhad čokoládového světa.

Úvod > O nás > Co o nás napsali

Co o nás napsali

Časopis Vlasta
Sherry Pedro Ximénez chutná doslova jako tekuté rozinky. Přezrálé hrozny této odrůdy, jsou poté vystaveny slunci minimálně po dobu dvou týdnů. Pak víno zraje dvanáct let v dubových sudech za použití systému Criadera a Solera.

Lidové Noviny
Sherry je speciální odrůda vín z konkrétní oblasti na jihu Španělska. Vyrábí se suché, polosuché i sladké a má mnoho chutí a vůní. Lze ho s jídlem kombinovat stejně jako víno.

Časopis Květy
Bez sklenky Sherry se neobejde sešlost vybrané britské společnosti. Anglické pojmenování toto víno proslavilo, ovšem jeho původní název zní Jerez.

Nejlepší Recepty
Bohatá sametová a dlouhotrvající chuť Pedro Ximénez se dokonale snoubí nejen se sladkými dezerty, ale také se zmrzlinami.

Časopis Ekonom
Jestliže penicilin uzdravuje nemocné, pak Sherry křísí mrtvé, vědec Alexandr Fleming. Slavné dezertní víno, jež si zamilovali angličtí gentlemani, má ale daleko delší historii.

Časopis Svět Ženy
Malaga Oro Viejo 5 leté je skvělý aperitiv, sladké, velmi příjemné chuti rozinek, čokolády a kandovaného ovoce (www.vino-malaga.cz).

Deník E15
"Kdybych měl tisíc synů, tak první lidskou vlastnost, kterou bych je všechny chtěl naučit, by bylo, aby zavrhli podřadné nápoje a věnovali se pouze Sherry."

Sherry.cz - španělské olivové oleje, vinný Sherry ocet a výborná vína Sherry a Malaga© 2009-2019 eSol.cz s.r.o., všechna práva vyhrazena

Tel.: +420 724 563 986
E-mail: info@jerez.cz

Ochrana osobních údajů