Sherry a Vino Malaga

Pro náročné

„Kdybych měl tisíc synů, tak první lidskou vlastnost, kterou bych je všechny chtěl naučit, by bylo, aby zavrhli podřadné nápoje a věnovali se pouze Sherry.“

William Shakespeare


 

Patříte mezi ty, kteří se dokáží zastavit a vychutnávat? Chtěli byste zkusit něco jiného než klasická vína a destiláty? Pak jste na správném místě. Kolekce pečlivě vybraných vín Jerez & Málaga kombinuje ušlechtilou chuťovou variabilitu s jedinečnými senzorickými vlastnostmi.

Fascinace chutí

Nechte se okouzlit! Paleta vůní a chutí fascinuje labužníky a gourmety již staletí. Suché, sladké až sirupově hutné, světlé, oříškové, černé. Barvu, chuť a vůni získává víno Jerez & Málaga díky unikátnímu postupu výroby a zrání v dubových sudech i více než 17 let.

Garance původu D.O.

Všechny naše vína splňují nejen přísné normy a výrobní postupy, ale zároveň obsahují certifikaci ochrany původu D.O. Jen takto ověřené vino Jerez & Málaga vám garantuje svůj původ ve Španělských vinných regionech.

Trocha z gastronomie

Sherry lze využít i v kuchyni. Je součástí celé řady delikátních pokrmů. Díky své chuťové pestrosti je možné ho kombinovat se slaným i sladkým. Inspiraci naleznete v našich receptech.

Sherry AMONTILLADO DEL PRINCIPE 17 let 0,75l

* Sherry Amontillado del Principe je fermentováno v amerických dubových sudech. Mošt, nebo extrakt z hroznů, pocházejících z vinic v proslulé Jerezské oblasti Macharnudo, zraje pod vrstvou "Floru" více než osm let. Další zrání, umožňující oxidaci vína, probíhá minimálně dalších osm let a teprve poté dochází ke stáčení vína do lahví.

Sherry ROYAL CREAM 17 let 0,75l

* V tomto Sherry Royal Cream se snoubí plné Oloroso Almirante s Pedro Ximénezem, zrající tradičními metodami Solera a Criadera. Sladkost tohoto Sherry způsobuje Pedro Ximénez, vzešlý z odrůdy hroznů stejného jména.

Sherry PEDRO XIMÉNEZ 12 let 0,75l

* Vyrábí se z hroznů odrůdy Pedro Ximénez, vystavených po sklizni minimálně dva týdny slunečním paprskům, což zapříčiní odpařování vody z hroznů, ze kterých se tak postupně stávají hrozinky. Podíl cukru stoupá tak, že po vyzrání s využitím tradičních metod "Solera" a "Criadera" má vyprodukované víno výrazně mahagonovou barvu a hrozinkové aroma.

Vino Malaga VIEJO ABUELO 10 let 0,5l

* Víno Viejo Abuelo patří mezi luxusní vína ze sortimentu Málaga. Je charakteristické silnou vanilkovou a rozinkovou vůní a dlouhopřetrvávající chutí se stopami vanilky, čokolády, rozinek a bonbonového likéru. Je taktéž lékem na chudokrevnost.

Extra panenský olivový olej Zlatá série "ORO" 0,5l

* Tento luxusní extra panenský olivový olej má specielní vlastnosti a to z mnoha důvodů. Jeden z nich je lisování zastudena (25°C). Olivový olej Zlaté série "ORO" vyhrál ve světě přes 60 medailí a ocenění např. L.A:-nejlepší světový olivový olej, Španělsko-nejlepší potravina Španělska.


Nejprodávanější

Koktejly Sherry & Malaga
CHOCOLATE EYES
CHOCOLATE EYES Sametová chuť s temným pohledem vás nechají proniknout do záhad čokoládového světa.

Sherry.cz - španělské olivové oleje, vinný Sherry ocet a výborná vína Sherry a Malaga© 2009-2019 eSol.cz s.r.o., všechna práva vyhrazena

Tel.: +420 724 563 986
E-mail: info@jerez.cz

Ochrana osobních údajů