Sherry a Vino Malaga


Nejprodávanější

Koktejly Sherry & Malaga
CHOCOLATE EYES
CHOCOLATE EYES Sametová chuť s temným pohledem vás nechají proniknout do záhad čokoládového světa.

Úvod > O nás

O nás

Vino Málaga

 Na poutích Španělskem, konkrétně Andalusií, jsme nejprve objevili Vino Malaga. Zapůsobilo na nás do té míry, že jsme ho začali dovážet. Přesvědčení bylo o to větší, když jsme zjistili, že v Čechách je tohoto sortimentu veliký nedostatek. 

Vydali jsme se do jednotlivých bodeg, které víno Málaga produkují. Nejvíce se nám však líbila firma Bodegas Quitapenas. Má nejširší sortiment a víno má velmi vysokou kvalitu.

Nejprve jsme objednali celou škálu vín, které Bodegas Quitapenas nabízí a potom jsme začali postupně přizpůsobovat náš sortiment chuťové paletě českých zákazníků.

V současné době nabízíme celkem  13 druhů Vína Malaga.

Náš sortiment se skládá:

Žádná vína z našeho sortimentu nejsou uměle doslazována. Je v nich pouze přebytkový cukr, který vzniká systémem Soleo (sušení přezrálých hroznů na slunci).

Sherry

Když jsme jeli do Andalusie podruhé, tak jsme tam jeli už se zájmem poznat a dozvědět se něco o vínu Sherry. Lákala nás nejen jeho dalekosáhlá historie, ale i jeho chuť a bohatá paleta jednotlivých produktů.

Odebrali jsme se tedy do městečka Jerez de la Frontera, kde jsem obešli mnoho bodeg, které víno sherry produkují. Nejvíc nám však padla do oka bodega José Estévez.  Zaujala nás nejen svojí historií a svým tradičním způsobem výroby a vysokou kvalitou svých produktů.

Jejich variace vín je odstupňována sladkostí, věkem  a barvou.

 

Sherry je rozděleno na:

 

 

 

Co o nás napsali

Sherry.cz - španělské olivové oleje, vinný Sherry ocet a výborná vína Sherry a Malaga© 2009-2020 eSol.cz s.r.o., všechna práva vyhrazena

Tel.: +420 724 563 986
E-mail: info@jerez.cz

Ochrana osobních údajů